Pravidelné tréninky Optimist
Vojtěch Sládeček
Pravidelné tréninky Optimist B
Místo: Yacht Club CERE
Termín: 1. února- 27. června 2024
Čas: 15:45 - 18:00
Trénikové dny: úterý + čtvrtek
Věk: 8 - 15 let
Úroveň: začátečníci - pokročilí
Určení: tým B
Pravidelné tréninky Optimist
František Bauer
Pravidelné tréninky Optimist A
Místo: Yacht Club CERE
Termín: 5. února - 26. června 2024
Čas: 15:45 - 18:00
Trénikové dny: pondělí + středa
Věk: 8 - 15 let
Úroveň: závodníci
Určení: tým A
Soustředění & závody Optimist
František Bauer
Antonín Mrzílek
Soustředění & závody Optimist A
OPTIMIST A, balíček víkendů:
6. - 7. dubna: Nechranice (soustředění)
27. - 28. dubna: Nechranice (soustředění)
4. - 5. května: Rozkoš (závody)
18. - 19. května: Nechranice (závody)
1. - 2. června: Nové Mlýny (závody)
15. - 16. června: Lipno (závody)
Určení: tým A
ZAHRNUJE:
doprava, strava, plachetnice, člun, trenér, startovné, spaní (Nechranice v noclehárně, ostatní v klubovém přívěsu / vlastních stanech)
Soustředění & závody Optimist
František Bauer
Závody: Optimist A+B (Memoriál R. Ořovského)
Místo: Yacht Club CERE
Termín: 20. - 21. dubna 2024
Určení: tým A+B
ZAHRNUJE:
strava, plachetnice, člun, trenér, startovné
Soustředění & závody Optimist
František Bauer
Závody Optimist B (Memoriál A. Bürgemeistera)
Místo: Yacht Club CERE
Termín: 27. - 28. dubna 2024
Určení: tým B
ZAHRNUJE:
strava, plachetnice, člun, trenér, startovné
Pravidelné tréninky Optimist
Rudolf Dvořák
Pravidelné tréninky Optimist C
Místo: Yacht Club CERE
Termín: 3. května - 28. června 2024
Čas: 14:45 - 17:00
Trénikové dny: pátek
Věk: 8 - 15 let
Úroveň: začátečníci
Určení: tým C
Soustředění & závody Optimist
Vojtěch Sládeček
Závody Optimist B (SKP 14+15)
Místo: Jesenice
Termín: 22. - 23. června 2024
Určení: tým B
ZAHRNUJE:
doprava, strava, plachetnice, člun, trenér, startovné, spaní ve vlastních stanech
Soustředění & závody Optimist
František Bauer
Soustředění Optimist A
Místo: Kemp Nechranice
Termín: 3. - 10. srpna 2024
Určení: tým A
ZAHRNUJE:
doprava, strava, plachetnice, člun, trenér, startovné, spaní v noclehárně
Soustředění & závody Optimist
Marek Filinger
Soustředění Optimist B
Místo: Kemp Nechranice
Termín: 11. - 18. srpna 2024
Určení: tým B
ZAHRNUJE:
doprava, strava, plachetnice, člun, trenér, startovné, spaní v noclehárně
Soustředění & závody Optimist
Vojtěch Sládeček
Závody Optimist B (Švestková regata)
Místo:Jesenice
Termín: 7. - 8. září 2024
Určení: tým B
ZAHRNUJE:
doprava, strava, plachetnice, člun, trenér, startovné, spaní ve vlastních stanech
Soustředění & závody Optimist
František Bauer
Závody: Optimist A+B (Memoriál Rudolfa Holého)
Místo: Yacht Club CERE
Termín: 5. - 6. října 2024
Určení: tým A+B
ZAHRNUJE:
strava, plachetnice, člun, trenér, startovné
Soustředění & závody Optimist
František Bauer
Závody Optimist A+B (Primátorský štít)
Místo: Yacht Club CERE
Termín: 12. - 13. října 2024
Určení: tým A+B
ZAHRNUJE:
strava, plachetnice, člun, trenér, startovné
Soustředění & závody Optimist
František Bauer
Závody: Optimist A (O krále Prahy)
Místo: Yacht Club CERE
Termín: 1. - 3. listopadu 2024
Určení: tým A
ZAHRNUJE:
strava, plachetnice, člun, trenér, startovné